Een zeer stabiele overnaadse en robuuste cabin-sloep, ideaal voor dagtochten of weekendjes op het water.
Van oorsprong staan de Sea Angler's bekend als Engelse werk-en visboten, nu worden ze voornamelijk gebruikt als cabin-sloep.
Royale open kuip met vaste kuipbank, overzichtelijke stuurstand en meevaarzit. De meevaarzit kan in een handomdraai omgebouwd worden naar een keukenblokje voorzien van spoelbakje met koud stromend water en 2-pits spiritus kooktoestel. In de afsluitbare voorkajuit is een V-bed met daarin bergruimte en een pomptoilet geplaatst.
De Sea Angler 23 is een reeds bewezen concept! Door de goede vaareigenschappen is deze cabin-sloep zeer geschikt voor zowel de binnenwateren als ruimere wateren.
AlgemeenBesturing: Enkel onder hardtop
Ramen: Aluminium profiel, enkel glas
AccommodatieMateriaal, kleuren: Teak met Iroco vloer in kuip
Slaapplaatsen: V-bed in voorkajuit
Kooktoestel & brandstof: Origo 3000
UitrustingZwemtrap: RVS
Zeerailing: RVS
Sea Angler 23 uit 1998 te koop op BotenBank.nl.
Sea Angler 23